O blogu

Witam na blogu rowerowo-podróżniczym. Powstał on z myślą, aby wreszcie w jednym miejscu umieścić relacje i zdjęcia z wyjazdów, w których uczestniczyłem. W tym miejscu będę zamieszczał informacje ze swoich bieżących wycieczek, tych mniejszych i tych większych. Tytuł blogu, umieszczony powyżej nie bez powodu tak brzmi, bo rower to nie tylko rozrywka na niedzielne popołudnia, ale i świetny środek transportu do poznawania nowych miejsc. Świat postrzegany z rowerowego siodełka jest inny niż ten widziany przez szybę samochodu. Aby przekonać się o tym nie trzeba mieć formy zawodowego kolarza, ani drogiego roweru, wystarczy być otwartym i gotowym na przygody.

czwartek, 3 marca 2016

Kaszkiet Team i słowackie Tatry - (epilog)

Cóż, coraz dłużej schodzi mi przygotowywanie zaległych galerii. Za niedługo będę potrzebował roku, aby opublikować zdjęcia. Wynika to z przyczyn czasowych, ale przede wszystkim dbania o jakość zdjęć. Nie lubię wrzucać wszystkich zdjęć z karty jak leci. Musi być przeprowadzona selekcja. Widza nie można zabić tysiącem zdjęć z tygodniowych wakacji. Fotografie muszą tworzyć jakąś opowieść i muszą pochłaniać chociażby w minimalnym stopniu uwagę osoby, która będzie je oglądać. Nie wiemy czy tak jest z naszymi zdjęciami, ale razem z Sabinką zapraszamy do fotorelacji ze słowackiego wypadu.

Link do galerii  >>> http://ciosna.dphoto.com/#/album/1be49x/photo/36395342

4 komentarze:

 1. Ja zawsze chciałam pojeździć rowerem po słowackich Tatrach. Już nawet zakupiłam sobie rower trekkingowy o taki http://damelo.pl/112-damskie-rowery-miejskie-trekkingowe. Najpierw zrobię sobie rozgrzewkę, a później zobaczymy, może akurat się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po słowackich Tatrach zdecydowanie bardziej nadaje się rower trekkingowy, niż miejski. Jeśli braknie sił, zawsze można wspomóc się tamtejszą koleją, która wjeżdża na ponad 1300 m n.p.m. Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne miejsca, niesamowite zdjęcia. Aż chce się tam jechać i zostać na zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszymy się, że zdjęcia się podobają. Słowackie Tatry, zarówno te niskie jak i wysokie warte są odwiedzenia - polecamy

  OdpowiedzUsuń